Eliška Bučková Super.cz

Přibrala, zpohodlněla a po boku partnera jenom září: Takhle to Elišce Bučkové sluší s její láskou

Modelka Eliška Bučková (33) se začátkem roku pochlubila novým vztahem s Radkem Váchou, kterého do té doby neukazovala. Teď už ho ale bere do společnosti a pózují jako dvě hrdličky.

Elišce Bučkové se podařilo přibrat osm kilo. Posledních pár měsíců „prasím“, vtipkuje

Sama Eliška přiznává, že akce, kde jsou média, už nevyhledává. "Já moc na akce nechodím, protože nějak nemám tu potřebu," svěřila se Super.cz. S partnerem Radkem se snaží užít si společně každý okamžik. "Když už někam jdeme, tak si to chceme užít spolu jako zážitek," říká kráska.

Dvojice bude brzy slavit roční výročí a je vidět, že Elišce na vztahu velice záleží. "Chodíme normálně na akce, akorát tam nejsou média," vysvětluje modelka a potvrdila nám, že je opravdu z celého srdce šťastná. "Já bohužel neumím klamat tělem, ačkoliv jsem hrála divadlo, tak tak dobrá herečka nejsem. Ano, jsem šťastná," prozradila rozzářená Eliška.

Svůj vztah už neskrývá: Eliška Bučková ukázala první fotku s novým partnerem

Mimo péči o vztah s Radkem by se ráda zase věnovala sportu, ačkoliv, i když to tak nevypadá, modelka údajně zlenivěla a nemůže se k ničemu dokopat. "Poslední rok sportuji hlavně pusou-plánuji. Neustále o tom mluvím a bohužel se mi ještě nepodařilo překonat tu pohodlnost," usmívá se Eliška, která před časem také přiznala, že přibrala 8 kilo. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků