Proměňte svůj obývák v centrum parádní zábavy

Seznam věcí, které jsou dávány za vinu videohrám, by byl delší než seznam nesplněných novoročních předsevzetí. Jednou z mnoha výtek je, že díky hrám se lidé méně pohybují. Do velké míry souhlasíme, ovšem herní konzole Xbox 360 s technologií Kinect je přesným opakem. Během vteřiny dokáže proměnit váš obývak ve fitcentrum, taneční sál, sportovní stadion nebo rozvodněnou řeku. Co si budete přát! Vše ovládáte jen pomocí vlastního těla a užít skvělé zábavy si můžete nejen sami, ale i s přáteli!
Skvělé spojení Kinect a Xbox 360

Skvělé spojení Kinect a Xbox 360

Xbox 360, který snadno připojíte k jakékoliv televizi a během chvilinky hrajete, je už léty prověřená herní konzole. Najdete na něm populární akční hry jako Halo, GTA IV nebo Gears of War, nejlepší auťáky Forza Motosport 4, ale i hudební Rock Band 2 či Guitar Hero. Do velké míry se však jednalo o "pánskou zábavu". Což už dávno neplatí po vydání pohybového senzoru Kinect právě pro Xbox 360! Tímto spojením vznikla nová dimenze domácí zábavy pro celou rodinu.

Koupit
nyní na Alza.cz
Revoluční pohybový senzor

Revoluční pohybový senzor

Kinect z dílen firmy Microsoft umí díky sofistikované technologii snímat váš pohyb před obrazovkou. Už žádné vysedávání na gauči, hru můžete ovládat sami svým tělem a budete překvapeni, jak skvěle to funguje. Dá se říci, že vaše tělo je nyní ovladač a senzor umí snímat paže, nohy, chodidla i ruce. Herní designéři už udělali několik parádních her, kde této moderní technologie skvěle využívají, a tak si můžete v obýváku projet na divoké řece, pohladit roztomilého tygra nebo odpálit homerun, aniž byste vyplavili sousedy nebo rozbili okno!

Více informací
nyní na Alza.cz
Sportem ku zdraví

Sportem ku zdraví

Na jaké jiné hře začít předvádět výhody senzoru Kinect než na sportovní! Kinect Sports Season 2 je pokračování velepopulární kompilace sportovních klání, tentokrát nabídne hned šestici sportů: tenis, golf, americký fotbal, baseball, lyžování, a šipky. Troufáme si tvrdit, že lyžařský svah ani tenisový kurt jste doma ještě neměli. Poslouží skvěle jako odreagování nebo můžete pozvat kamarády na turnaj a dokonce je možné hrát s přáteli online přes portál Xbox LIVE!

Více informací
nyní na Alza.cz
Zumba v obýváku

Zumba v obýváku

Na závěr jsme si nechali pokračování hitu, který trhá žebříčky prodejnosti i cvičební úbory po celém světě. Hra Zumba Fitness Rush si už našla 4 miliony spokojených zákazníků! I u nás tolik populární Zumba, kombinace tance a cvičení, je pro Kinect jako dělaná a autoři odvedli skvělou práci. Můžete se těšit na 42 elektrizujících rutin, mnoho hudebních skladeb včetně aktuálních hitů a naučíte se 24 tanečních stylů. Dokonce si můžete vybrat vlastního instruktora. Skvělá zábava a navíc zpevníte tělo a shodíte kila! Vaše hodina Zumby je vždy po ruce, tak s radostí do toho.

Více informací
nyní na Alza.cz

Časová osa článků