Veronika Žilková a Josef Holomáč

Veronika Žilková a Josef Holomáč Michaela Feuereislová

Nový partner Veroniky Žilkové poprvé promluvil. Takhle reagoval na slova jeho ženy o fungujícím manželství

Nový partner Veroniky Žilkové (60), zakladatel kapely Argema Josef Holomáč, poprvé promluvil. Nesouhlasí s výroky své manželky Martiny a své současné lásky se jako správný chlap zastal.

"Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá," napsala Super.cz Martina Holomáčová.

Veronika Žilková poprvé ve společnosti s novým partnerem: Má to ale háček, je ženatý! První slova šokované manželky

"Paní Žilková by se nad svým chováním měla také zamyslet. Je mi moc líto, že se s ní manžel rozešel, ale ona nakonec dělá to samé, rozvrací dosud fungující manželství. I když jsem o jejich vztahu měla již nějakou dobu podezření, stále jsem věřila, že jde o vztah pouze přátelský," dodala.

Samotný rocker ale tvrdí, že se naopak s manželkou rozvádí a jejich manželství dávno nefunguje. A Veronika Žilková na to neměla žádný vliv.

Od třiceti let má pořád stejnou váhu: Veronika Žilková prozradila svůj trik na to, jak si udržet velikost XS

"Dovolte, abych reagoval na vyjádření mojí prozatím ještě manželky Martiny. Naše manželství je již více jak dva roky nefunkční a v současnosti probíhají právní úkony vedoucí k rozvodu tohoto manželství. Tyto úkony započaly dávno před tím, než jsem se potkal s Veronikou Žilkovou, což mohu i fakticky doložit. Z tohoto důvodu považuji vyjádření mé manželky za účelové a nezakládající se na pravdě,” vyjádřil se exkluzivně pro Super.cz Josef Holomáč. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků