Brooke Shields

Brooke Shields Foto: Nina Westervelt/BEI / Shutterstock Editorial / Profimedia

Brooke Shields (57) předvedla parádní figuru v prádle a fanoušci ji nepřestávají chválit

Sex-symbolem je už od raného mládí, kdy účinkovala v Modré laguně. A na sex-appealu neztrácí Brooke Shields (57) ani tři roky před šedesátkou. Pro kampaň značky Skims, patřící Kim Kardashian, šla do prádla a fanouškům spadla čelist.

Brooke má perfektní figuru, na vkusných snímcích se ukázala v prádle tělové barvy nebo v hnědých punčochách a podprsence. Pózování jí jde stále samo a výsledné fotografie jsou velmi povedené.

„Jsem poctěna a nadšená, že mohu být součástí této kampaně,“ popsala fotky Brooke a vychválila předváděnou podprsenku až do nebe. Chválou ostatně nešetřili ani fanoušci v komentářích. Ti se rozplývají, že je Brooke jednoduše úchvatná.

Herečka se připojila v kampani ke zpěvačkám Becky G a Cassie, komičce Chelsea Handler a herečkám Juliette Lewis a Indyi Moore. Mezi vybranými jsou tedy ženy rozdílného věku, včetně čtyřicátnic a padesátnice.

Už dávno není dívenkou z Modré laguny, ale ani tak se Brooke Shields (56) nebojí pózovat nahoře bez. A bez retuše!

Brooke je pro kampaň skvělou volbou, je přece jenom jednou z nejznámějších modelek světa. A stále se nebojí odhalit. V únoru vzbudila rozruch v kampani Calvina Kleina. Zapózovala v džínách, nahoře bez, a prý dokonce bez retuše. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků