Jan Komínek

Jan Komínek Foto: archiv J. Komínek

Dámy, tenhle fešák je stále nezadaný: Seriálový hezounek na tu pravou ještě nenatrefil

Herec Jan Komínek se proslavil rolí v seriálu Horákovi. Od té doby působil v několika dalších filmech nebo seriálech a aktuálně ho mohou televizní diváci vídat v seriálu Dobré zprávy. Ztvárňuje v něm jednoho z bratrů, kteří dělají pekařskou show v televizi.

„Moje role je mladý kluk, který našel velkou zálibu v ženách,“ svěřil se Honza, ale dušuje se, že postava není inspirovaná jím samotným. „Je to docela divoch. Těším se, až se na to budou dívat rodiče, budu se trošinku stydět,“ prozradil Honza, který sám na tu pravou ještě nenatrefil, je single a nezměnilo to ani letošní léto.

Seriálový hezounek při natáčení trpěl: Dvě hodiny tahal ze střechy vypasenou kozu!

„Já jsem měl v létě úplně jiné starosti. Rekonstruuji už dva roky byt, a pokud mi síly a dovednosti stačí, dělám na něm sám. Samozřejmě odborné věci přenechávám odborníkům, jako třeba elektřinu a tak. Já jsem spíš odborník na práci demoličního rázu, vynášení sutě a tak podobně. Vymalovat ale třeba taky umím,“ prozradil herec, kterého jsme potkali na natáčení reklamy, kde musel předvést svou výdrž. Natáčení reklamy bylo totiž situováno do bazénu. Honza Komínek byl ve vodě celých šest hodin.

Fešák z Krejzových prozradil, co je jeho tajnou vášní: Budete se divit, ale děvčata to nejsou!

„Já si to užívám, mám vodu rád. Ve vodě jsem ale takhle dlouho nikdy nebyl, takže přiznávám, že to bylo asi moje nejdelší koupání,“ dodal Honza, který se předvedl i v roli modela. Stejně jako přítomné modelky ho oblékla návrhářka Martina Pipková Loudová. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků