Albert Černý a Bára Podzimková jsou manželé.

Albert Černý a Bára Podzimková jsou manželé. Michaela Feuereislová

Zpěvák z Tváře se oženil se světovou vítězkou soutěže krásy: Takhle jim to na svatbě slušelo

Měli jsme tu příležitost Alberta Černého (33) a Barboru Podzimkovou (23) vyzpovídat pár dnů před svatbou na světovém finále Schwarzkopf Elite Model Look. Svůj velký den už mají sympatický hudebník a světově úspěšná topmodelka za sebou. Roztomilý pár si řekl ano minulou sobotu. Super.cz přináší i snímek novomanželů ze svatby.

Obřad se uskutečnil na zahradě krásné prvorepublikové vily v novorenesančním stylu na Praze 10 jen pár metrů od Havlíčkových sadů. Sjelo se na něj celkem sedmdesát hostů, zejména pak z ženichova rodného Třince a nevěstina rodiště Příbrami.

Už brzy vleze do chomoutu: Zpěvák Albert Černý promluvil o chystané svatbě s půvabnou topmodelkou

O víkendu Albertovi a Báře pršelo štěstí, z pošmourného počasí ale pochopitelně neměli příliš velkou radost.

„Před svatbou se kazilo, co se dalo. Hlavní problém bylo počasí, měli jsme předpověď třináct stupňů a déšť a žádnou mokrou variantu, takže jsme na poslední chvíli sháněli stan. Nakonec byl stan ale krásný a udělal útulnou atmosféru,“ svěřila se Super.cz Bára, která přijala manželovo příjmení Černá.

Česká topmodelka a bývalý reprezentant z Eurovize uvízli v Maroku. Prodloužení pracovní cesty se jim vymstilo

Stres spojený s organizací a hrozivou předpovědí počasí pak na svatbě páru vykompenzovala muzika. „Nejhezčí pro mě bylo tančení na cimbálovku po obřadu s Albertem a rodinou,“ usmívá se Bára.

Až nyní novomanželé vstřebávají veškeré dojmy z nejhezčího dne v životě. „Jsme oba vyčerpaní, ještě teď dojíždí všechny dojmy a emoce,“ říká Bára a s úsměvem odpovídá na naši otázku, jestli se jako vdaná paní cítí jinak: „Cítím se vlastně dost podobně jako předtím, akorát mám na ruce prsten.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků