Alexander Hemala Super.cz

Elán legendárního hlasatele Alexandra Hemalu neopouští! Je dědečkem sedmi vnoučat a stále pracuje

Je to už 17 let, co Alexandra Hemalu nevídáme v roli hlasatele na obrazovkách České televize. Právě tato pozice mu vynesla slávu a nikdo už nezapomene, že nám téměř každý den oznamoval, na co se za okamžik můžeme ve vysílaní těšit.

Populární hlasatel Alexander Hemala byl na škole pěkné kvítko: V 9. třídě mu pozastavili vysvědčení

„Ty vzpomínky už blednou, ale stále to studio vidím. Dnes je doba úplně jiná, teď ta televizní studia jsou taková v pološeru, tehdy do nás rvali to osvětlení takovým způsobem, že do pěti minut vám tekly čůrky potu a člověk tam musel stát 20 minut, aby ho kameraman zesvětlil,“ zavzpomínal pro Super.cz.

Dnes ho můžeme slyšet v rádiu a je dědečkem sedmi vnoučat, které mu vyplňují veškerý volný čas. „Aktuálně se mám dobře, když vyjde nějaké volno, tak přijdou vnoučata na řadu, jinak mám psa a manželku, takže mám stále co dělat. Velký počet vnoučat je oříšek hlavně v dobách Vánoc a dárků," dodal se smíchem legendární hlasatel.

S manželkou je už od školy. Moderátorská legenda řekla, jaký trapas provázel jejich seznámení

My jsme si s Alexandrem Hemalou povídali během natáčení nového pořadu Jukebox Honzy Dědka, který můžete sledovat každou neděli od 20.15 na Televizi Seznam. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků