Iva Frühlingová Super.cz

Po úrazu na koloběžce ji čeká ještě jedna operace. Iva Frühlingová ukázala obrovskou jizvu

Zpěvačka a moderátorka Iva Frühlingová (40) se letos na jaře ošklivě zranila na elektrické koloběžce. Při pádu si zlomila klíční kost. „Stále mám jizvu, mám tam dlahu a musím ještě na druhou operaci, aby mi tu dlahu vyndali, takže na koloběžky bacha. Je důležité mít helmu, protože já jsem měla otřes mozku a měsíc jsem ležela,“ svěřila se Super.cz.

Naštěstí je ale schopna pracovat. Každý všední den moderuje na Express FM a práce v rádiu ji neskutečně naplňuje. „Influencerka a moje hudba šla stranou od té doby, co přišlo moderování. Takže teď pracuji jako moderátorka, a to naplno. To mě nejvíc naplňuje, samozřejmě kromě mého syna Adama, který je na prvním místě.“

Modelka, zpěvačka, spisovatelka a teď i moderátorka. Iva Frühlingová probere sex, úchylky i nevěru

Charismatickou Ivu Frühlingovou brzy také uvidíme v novém zábavním pořadu Jukebox Honzy Dědka, který si bere na paškál hudební znalosti oblíbených tváří.

„Nejvíc mi daly zabrat roky a data. Sice jsem zpěvačka, ale od doby, co mám dítě, jsem tak nějak všechno zapomněla a má hlava je nějak mimo. Ale nebylo to zase úplně špatné,“ smála se Iva těsně po dotočení dílu, kterou diváci uvidí už tuto neděli ve 20:15 na Televizi Seznam. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků