Miroslav Krobot, Kdyštof Hádek a Marika Šoposká v novém seriálu

Miroslav Krobot, Kdyštof Hádek a Marika Šoposká v novém seriálu Česká televize

Odložené případy po česku. V hlavních rolích se blýskne Marika Šoposká nebo Miroslav Krobot

V připravovaném seriálu, který má v režii Česká televize, vystoupí řada hvězd, a nebude to jen tak obyčejný seriál. Jednat se bude o odložené případy, které jsou těsně před promlčením a zkušení detektivové udělají všechno proto, aby dopadli vraha. V detektivce Oktopus se v hlavních rolích představí krásná Marika Šoposká (33), Miroslav Krobot, Kryštof Hádek (41) a Zuzana Stivínová (49).

Hvězda Ordinace v netradiční roli. 165 cm vysoká Šoposká dostala možnost předvádět se skutečnými modelkami

Spoluautorem námětu je bratr slavného českého spisovatele Michala Viewegha (60) Josef. „Odložené případy jsou pro nás zajímavé tím, jak se v průběhu doby proměnili svědci, podezřelí, pachatelé a samozřejmě i samotní vyšetřovatelé,“ naznačuje Josef. Herec Miroslav Krobot se předvede v roli kapitána Dítěte, který je opravdový bouřlivák. „A to se právě tak úplně neslučuje s jeho služebními povinnostmi a dodržováním všemožných předpisů. S tím má trochu problémy. Jinak je to analytický mozek, který se vždy při vyšetřování nějak uplatní,“ vysvětluje herec.

K drsňákovi přibude parťačka, která je pravým opakem a působí jako květinka. Blízcí si nejsou, ani co se věku týče. „Naše postavy jsou od sebe sice generačně vzdálené, ale v zásadě mají hodně společného. Oba jsou třeba v životě osamocení,“ prozradila Marika Šoposká.

Premiéra v 11 ráno? Pazderková, Boková a Melíšková skoro nestíhaly přípravu a takhle to dopadlo

V reálném životě si při natáčení ale vyhovují více než dost! „Jestli se ptáte na profesní i osobní spolupráci s Mirkem, tak pro mě je naprosto vyhovující. Oba se potřebujeme hodně soustředit na svoje záběry, moc nemluvíme. Dokážeme spolu třeba mlčet dvě hodiny v autě a nepřipadá nám to vůbec divné,“ popisuje průběh natáčení herečka. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků