Sara Sandeva Super.cz

Je čím dál krásnější: Zamilovaná Sara Sandeva díky lásce s Jakubem Prachařem jen kvete

Láska s Jakubem Prachařem (39) ji drží doma, takže se začala víc než natáčení v zahraničí věnovat české tvorbě, a to i divadlu. Krásná herečka Sara Sandeva (25) se po rolích v hudebních představeních Kouř a Marta vrací i k činohře.

A je to pořádný oříšek. V Divadle Bez zábradlí totiž dostala hlavní ženskou roli v divadelní dramatizaci filmu Okupace, za kterou získala Antonie Formanová Českého lva. "Ten film jsem viděla, byla v tom úžasná, ale budu se snažit oprostit od toho, jak to dělala ona. Budu mít svobodu si to zahrát po svém," vysvětlila.

Sara Sandeva zářila v nádherných zlatých šatech: Proč si letos s Jakubem Prachačem neužili Vary jako loni?

"Zároveň do toho ale točím, takže pořád balancuju mezi natáčením a divadlem. Filmový projekt, který jsme natáčeli v Srbsku, už je hotový, na podzim půjde ven, ale za pár dní začínám točit tady v Česku. Zároveň bude mít premiéru film Vánoční příběh, kde hraju a o rok se odložil," upřesnila.

Léto si Sara užila se svým partnerem, teď ji čeká samá práce, ale jednu cestu do zahraničí ještě plánuje. "Důvodem je svatba naší velmi blízké osoby. A bude to právě u moře," doplnila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků