Nicolas Cage

Nicolas Cage Profimedia.cz

Nicolas Cage byl propuštěn z vězení na kauci

Nicolas Cage má zaděláno na problémy. V noci z pátku na sobotu totiž skončil v policejní cele poté, co se na veřejnosti pohádal se svou ženou a byl agresivní. Navíc je ještě obviněný i z opilství na veřejnosti. Kauce byla soudcem stanovena na 11 000 dolarů (cca 185 tisíc korun) a zaplacena hercem ještě v průběhu soboty, kdy opustil celu.

Sedmačtyřicetiletý oskarový herec byl zadržen poté, co v pátek večer na veřejnosti agresivně chytil svou ženu za ruku a křičel na ni. Policisté z New Orleans tvrdí, že svědkové rozepře zastavili projíždějící policejní auto a strážníky ve známé francouzské čtvrti upozornili na hlučný pár a značně agresivního muže.

Server TMZ.com informoval o tom, že byl Cage v sobotu odpoledne propuštěn na kauci 11 tisíc dolarů. A nejsou to jediné trable, které hollywoodská ikona má. Sužují ho totiž značné finanční problémy, jen na daních dluží údajně 6,2 miliónu dolarů (104 miliónů korun).

Nicolas Cage, který má se svou manželkou pětiletého syna Kal-Ela, měl problémy se zákonem už v loňském prosinci v rumunské Bukurešti. Tam ho natočily kamery před nočním klubem, jak sprostě nahlas urážel další osobu a rušil noční klid. 

Jakub Kynčl , Super.cz


Časová osa článků