Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski Foto: Jeremy Smith/imageSPACE/Sipa USA

Emily Ratajkowski se předvedla nahoře bez: O tohle tělo její odloučený manžel přišel

Modelka Emily Ratajkowski (31) byla nejednou titulována jako nejkrásnější žena planety s božským tělem. A tprávě tyhle křivky jsou nyní volné! Ve svém novém bytě, kam se Emily odstěhovala poté, co opustila manžela, se ukázala v černých kalhotkách a vysokých botách, zatímco si hrudník zakrývala pouze rukama.

Tyhle dokonalé křivky jsou prý opět k mání: Emily Ratajkowski se po čtyřech letech rozešla s manželem

Autorka knihy My Body pózovala před obrovským zrcadlem, které by sice možná chtělo trochu vyčistit, ale kdo by si všímal neustlané postele nebo špinavého zrcadla, když v jeho odrazu je v celé své kráse jedna z nejslavnějších topmodelek světa.

Emily moc dobře ví, jak provokovat a svoje tělo k tomu používá vcelku běžně. Ovšem i slavné a na první pohled dokonalé krásky zažívají starosti a problémy všedního života. Totiž právě nevěra údajně stojí za rozpadem manželství po čtyřech letech s filmovým producentem Sebastianem Bear-McClardem, se kterým má modelka syna Sylvestera Apolla Beara.

Zákulisí focení kalendáře Pirelli: Odhalily se Emily Ratajkowski či Karlie Kloss, ale i kypřejší Ashley Graham s Precious Lee

Záletný manžel nejspíš při pohledu na fotky lituje, o jakou krásku přišel. Tentokrát se totiž zdá, že je Emily definitivně rozhodnutá a buduje si své nové hnízdečko v luxusním bytě. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků