Denisa Nesvačilová

Denisa Nesvačilová Herminapress

Denisa Nesvačilová přijde o svoji velkou chvíli. Premiéru muzikálu Biograf láska budou hrát bez ní

Herečka Denisa Nesvačilová (31) je v jednom kole. S médii sice kvůli provalení vztahu se scenáristou Petrem Kolečkem (38) odmítá komunikovat, fanouškům se ale čas od času ozve. Nyní jim musela sdělit zdrcující zprávu, a jak sama přiznává, zlomilo jí to srdce.

Podívejte se, jak se ještě na jaře Aneta Vignerová rozněžnila nad svým přítelem. Pak ji Kolečko vyměnil za herečku

Muzikál Biograf láska, který oslavuje nedávno zesnulou Hanu Zagorovou (✝75), měl včera předpremiéru a ke vší smůle Denisa chyběla! Jednalo se o její první muzikálovou roli a sama herečka se svěřila, že se diví, že konkurz vůbec vyhrála, neboť zpívání není její parketa.

„V generálkovém týdnu denně točit a ještě hrát v jiných divadlech se prostě nejeví jako dobrý nápad,“ prozradila zaneprázdněná herečka, která zjevně přecenila svoje síly. „Dnes jsem přišla o hlas, a tak zdravím své kolegy a kamarády z Biografu láska na dálku,“ napsala.

Denisa Nesvačilová přiznala vztah s Petrem Kolečkem: Nikomu se nestala křivda, tvrdí

Pro Denisu to byla obrovská rána. „Mám zlomené srdce. Dva měsíce dřeme, směřujeme k premiéře a já takhle vyhodím pojistky. Strašně moc bych tam chtěla stát a zpívat s vámi,“ dodala zkroušená kráska. Na poslední chvíli ji zastoupila kolegyně Míša Tomešová (31), která svoji roli zvládla excelentně a zastoupí ji i na dnešní premiéře. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků