Veronika Žilková s novým partnerem Josefem Holomáčem

Veronika Žilková s novým partnerem Josefem Holomáčem Foto: reprofoto Showtime na CNN Prima News

Už zase žije: Veronika Žilková má nového muže. Randí s basákem a zakládajícím členem kapely Argema

Herečka Veronika Žilková (61) má po rozchodu a začínajícím rozvodu s Martinem Stropnickým (66) i v osobním životě zase důvod k radosti. Má nového partnera, jímž je rocker a jeden ze zakládajících členů slavné kapely Argema, basák Josef Holomáč.

„Už se tím úplně netajíme… Ano, někoho jsem potkala. Někoho z úplně jiného světa. Potkala jsem bývalého rockera, basáka ze slavné kapely Argema,“ řekla Žilková Showtimu na CNN Prima News.

Před třemi měsíci se dozvěděla, že ji manžel opouští. A teď? Nečekaná slova Veroniky Žilkové o rozvodu

Jak dlouho spolu chodí, herečka prozradit nechtěla, už se ale stihla poznat s Josefovým bratrem, textařem Karlem Holomáčem. Ani jeden z nich již ve skupině nepůsobí.

„Říká se, že nic není náhoda, ale my jsme se potkali opravdu náhodou. Tak uvidíme... Dobrá zpráva je, že zase žiju,“ dodala Žilková.

Žilková poprvé od provalení Stropnického vztahu ve společnosti: Herečka váží 46 kilo a nosí oblečení dcery Korduly

Herečka za sebou má turbulentní půlrok. V březnu oznámila rozchod s manželem Stropnickým a uvedla, že to, že ji už nemiluje, jí oznámil emailem. „Exministr obrany, místo obrany své rodiny v době válečného napětí, sedí ve vile s atomovým krytem a svoji rodinu rozbíjí. Vtip? Ne!“ napsala poté na sociální síti. Stropnický působí jako velvyslanec v Izraeli. 

Super.cz


Časová osa článků