Honza Dědek má nový pořad na Seznamu. Super.cz

Honza Dědek má nový pořad. Po jeho boku se objeví tahle sympatická bruneta

V případě Honzy Dědka jsme všichni zvyklí, že si bere na paškál známé tváře a vyzpovídává je. Během letní natáčecí pauzy si oblíbený moderátor odskočil na tři týdny cestovat po Gruzii. „Je to báječná, úžasná země, vřele doporučuji, výborné jídlo, hory, moře, krávy, památky a alkohol,“ svěřil se Super.cz.

Lepší dvakrát vyhořet, než se jednou stěhovat: Moderátor Honza Dědek už má třetí působiště

Ted už je zpátky v pracovním kole a nově na Televizi Seznam připravuje velkou věc. Od 18. září každou neděli večer od 20.15 můžete slevovat nový hudebně soutěžní pořad Jukebox Honzy Dědka, který prověří hudební znalosti našich celebrit, ale i ostatních lidí. Spolu s Honzou bude pořadem provázet sympatická brunetka Aneta Kratochvílová, pro kterou je moderování před kamerou premiéra. Pracuje totiž v rádiu.

„Je to úplně poprvé, snažím se to zvládnout a nic nepodělat, aby to bylo dobré. Já si to v rádiu vždy užívala, že můžu mít mastný vlasy, nosit tepláky a tak, ale i tohle je super,“ prozradila nám Aneta.

Honza Dědek se pochlubil krásnou přítelkyní: Vedle o sedm let mladší partnerky televizní hvězda jen září

Sympatická bruneta je jinak zadaná. Její přítel se jmenuje Jakub „Byli jsme v létě autem v Rakousku, bylo to takový punkový, potom jsme byli v Amsterdamu, tam to bylo zas takové hodně uvolněné,“ smála se moderátorka. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků