Kamarádka Ivany Gottové Monika Marešová chce také uvádět VIP zprávy.

Kamarádka Ivany Gottové Monika Marešová chce také uvádět VIP zprávy. Michaela Feuereislová

Jen se na to podívejte: Všechny tyhle známé krásky teď bojují o místo ve VIP zprávách

Jiří Pomeje (✝54) nemá místo ve VIP zprávách jisté. Podle vedení televize je v užším výběru, ale ještě stále probíhají kamerové zkoušky i s dalšími kandidáty, tedy spíš kandidátkami na tento post. Dnes se na ně dostaví další známé tváře českého showbyznysu.

Podle informací deníku Blesk je na seznamu několik zájemkyň, které prošly soutěžemi krásy, silikonová kráska Hana Mašlíková (38) nebo manželka Leoše Mareše a nejlepší kamarádka Ivany Gottové Monika Marešová (45).

Přihlásily se ale i dámy, které už se jako moderátorky osvědčily, a to manželka režiséra Jiřího Adamce, který na Primě natáčí seriál Cesty domů, Jana Adamcová (48), která roky uváděla sportovní zpravodajství na Nově, nebo Elen Černá. Manželka olympionika Aleše Valenty také pracovala jako televizní moderátorka, v současné době moderuje pořad v rádiu.

Podle všeho jde ale jen ze strany televize o zastírací manévr a všechny kandidátky na post moderátorky, které dnes na kamerovky přijdou, váží cestu asi zbytečně. Primě se jen patrně nehodí do krámu, aby byla účast Pomejeho ve VIP zprávách dopředu tak jistá... 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků