Pavel Zedníček se synovcem Jakubem Zedníčkem

Pavel Zedníček se synovcem Jakubem Zedníčkem Foto: Televize Seznam

Myslím na něj často, nikdy to nepřebolí, říká Pavel Zedníček o ztrátě synovce (✝27), který zahynul při tragické nehodě

Jsou to víc než čtyři roky, co při tragické nehodě zahynul herec a moderátor Jakub Zedníček, synovec herce Pavla Zedníčka. Herci bylo pouhých 27 let a byl otcem desetiměsíční dcerky.

V pořadu Moje místa na Televizi Seznam Pavel Zedníček uvedl, že ztráta milované osoby nikdy nepřebolí. „Myslím na něj často a vždycky si říkám, jaká je to škoda. Je to hodně smutný,“ svěřil se.

Obrovská tragédie: Zemřel synovec (✝27) Pavla Zedníčka z pořadu Kurňa, co to je. Zůstala po něm desetiměsíční dcera

Bolest cítí především ve chvíli, kdy narazí na věci, které mu Jakuba připomenou. „Nedávno jsem uklízel a našel jsem věci, které mi po jeho smrti dala jeho maminka (sestra Pavla Zedníčka - pozn.). Věci na tenis a bowling. Tak jsem našel tu bowlingovou kouli a ty jeho tenisky… To byl tak šikovnej kluk! Vynikající muzikant, skvělý herec, zpěvák,“ vzpomínal.

„Strašně mě mrzí, že tu není. Kdyby byl tady, tak mu dám facku za to, že mě opustil. On byl stejný komediant jako já, od malička byl strašně energický dítě. Pořád něco dělal. A ohromný gentleman. Prostě skvělý,“ dodal.

Poslední rozloučení s tragicky zesnulým Jakubem Zedníčkem (✝27): Dorazil zdrcený strýc Pavel i kolegové z divadla

Jakub Zedníček se svým strýcem Pavlem moderoval pořad Kurňa, co to je. Jako herec působil v Městském divadle Brno.

Nevlastní dcerou Pavla Zedníčka je herečka Lucie Zedníčková, vlastní děti herec neměl. „To jsem nikdy asi moc neřešil. Měl jsem a mám ty nevlastní, ty jsem bral jako moje. Jako měl jsem touhy, ale co s tím nadělám. Takhle to prostě je,“ dodal.

Krutá hříčka osudu: Synovec (✝27) Pavla Zedníčka si před pěti lety zahrál ve filmu, kde ho srazil náklaďák

Pořad Moje místa diváci uvidí ve středu od 20:00 na Televizi Seznam, zpětně mohou díl zhlédnout na video portálu Stream. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků