Meghan Markle

Meghan Markle Foto: i-Images / Eyevine / Profimedia

Co to měla Meghan při setkání s fanoušky pod šaty? Někteří mají jasno!

Kolem vévodkyně Meghan (41) je neustále rušno. Při sobotním setkání s fanoušky královské rodiny před Windsorem ji někteří vítali, jiní zase raději ignorovali. Objevily se dokonce divoké spekulace, že měla vévodkyně na sobě nahrávací zařízení a pořizovala zvukový záznam z celé akce pro vlastní účely.

„Co to má Meghan schované pod šaty?“ ptali se někteří uživatelé na Twitteru. „U pasu má rozhodně mikrofon,“ mají jasno někteří. A hned se také shodují, že Meghan, které přezdívají vévodkyně z Netflixu, určitě sbírá materiál pro svůj připravovaný dokument streamovací sítě.

Náctiletá dívka, která slavně objala před Windsorem truchlící Meghan, zveřejnila, co si řekly

Divoké teorie však obratem vyvrátil zdroj blízký vévodkyni ze Sussexu. „Je to šílené a poškozuje ji to. Samozřejmě, že neměla mikrofon,“ uvedl pro Page Six.

A s tím souhlasí i další z uživatelů sociální sítě. „Prostě se jí nakrabatily šaty,“ reagovali na spekulace. „Lidé jsou šílení, chytí se každé blbosti,“ pohoršovali se v komentářích další.

I takového ponížení se dočkala: Podívejte se na moment, kdy fanynka královské rodiny odmítla podat ruku Meghan Markle

Meghan, která se dočkala v Británii vesměs vřelého přijetí, má holt vzhledem k Megxitu a dalším kontroverzím i mnoho odpůrců. A ke které skupině se řadíte vy? Věříte, že skrývala vévodkyně pod šaty mikrofon? Hlasujte v naší anketě! 

Měla podle vás Meghan pod šaty schovaný mikrofon?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků