Marie Tomsová Super.cz

Hlasatelka Marie Tomsová má po operaci očí: Kvůli ní míří v sedmdesáti na první plastiku

Po třiceti letech konečně dobře vidí bez brýlí. Hlasatelka Marie Tomsová musela na operaci očí kvůli šedému zákalu a v rámci toho ji lékaři zbavili i dioptrií. To, že už nemusí nosit brýle, je ale dvojsečné. "Teď mi jsou vidět vrásky, tak budu muset na plastiku víček," řekla Super.cz. V sedmdesáti to bude její první zkrášlovací zákrok.

Marie vypadá výborně, drží si figuru, a to díky sportu. "Zrovna jsem se vrátila z kol a alpské turistiky. Sice jen třídenní, ale o to výživnější. I když jezdím na elektrokole, tak si užiju i výhledy na krajinu. Také lyžuji a hrála jsem volejbal," vyprávěla na setkání s vítězkou soutěže Anděl mezi zdravotníky, neuroložkou Martou Vachovou, která si přebírala jednu z cen.

Do Čsl. televize se přihlásila z hecu a vyšlo to. Legendární hlasatelce čerstvých 70 netipnete ani náhodou

Tomsovou už sice nevídáme na televizní obrazovce, ale stále moderuje. "Také mám pravidelný týdenní pořad v České rozhlasu Pardubice a Hradec Králové. Je to sice jen čtyřminutovka, ale naplňte ji každý týden nějakým obsahem, který si sama vymyslíte. Snažím se vnímat život okolo nás," svěřila.

Volného času má dost, zatím není ani babičkou. "Mám dva syny, ale pořád ještě čekají. Jeden má vážnou známost, druhý už zase ne," krčila rameny. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků