Teribear 2022

Teribear 2022 Michaela Feuereislová

Tereza Maxová práskla, kdo ze slavných osobností se seznámil díky její charitativní akci: Svatba je za dveřmi!

Charitativní akci Teribear zná snad každý. Modelka Tereza Maxová (51) se svou nadací pomáhá již pěknou řádku let, a jak sama prozradila, naměkko byla i letos. "Dojímá mě to pořád, obzvlášť na tomto ročníku, protože jsme se vlastně na jednom místě sešli po dvouleté pauze, která byla způsobená covidem. Je vidět, že solidarita a pomoc lidi spojuje. Teribear je pro nás vždycky taková srdeční záležitost," svěřila se Super.cz.

To je figura! Česká Miss Earth výjimečně na mole. Po dvou dětech se ukázala ve spodním prádle

Zahájení akce bylo o to dojemnější, protože dorazili právě ti, kterým nadace Terezy opravdu pomohla. "Byla jsem ráda, že happening odstartoval Radek Laci, kterému nadace pomohla na jeho životní cestě a dnes je úspěšný fitness trenér," pochvaluje si.

"Byli tu s námi taky sourozenci Bohunka Sommerová a Miro Bartoš, kteří oba vyrostli v dětském domově a nadace jim pomohla při studiích, aby se mohli věnovat opernímu zpěvu," prozradila kráska, která už trvale žije v Česku.

Nadační běh má za sebou daleko víc příběhů než jen známé tváře. "Mám v živé paměti pár, který se tu zasnoubil, lásky, které tu vznikly a o rok později přijely s kočárkem. Moc se těším i na nejstaršího účastníka, který je stále v plné síle a ve svých 95 letech ani jednou nevynechal," říká s dojetím.

Česká topmodelka a účastník Tváře do toho za pár dní praští. Rozpočet svatby padl hlavně na sladkosti

Velkým překvapením je, že na akci Teribear se seznámil i hvězdný pár – Bára Podzimková a Albert Černý (33). "Na startu byla také Bára Podzimková a Albert Černý, ti se na Teribear seznámili a v sobotu mají svatbu," raduje se Maxová. Pomáhat s řadou slavných osobností můžete až do 18. září na pražské Letné. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků