Britney Spears

Britney Spears Profimedia.cz

Britney drsně okomentovala figury tanečnic kolegyně Aguilery. Takhle reagovali fanoušci i samotná Christina!

Už delší dobu Britney Spears (40) působí na Instagramu tak trochu jako neřízená střela a své nahé fotky a intimní partie zakrývá pouze smajlíky. Nyní na sebe upozornila jinak, zpěvačka se razantně pustila do tanečnic své kolegyně z dětství Christiny Aguilery (41). Nabízí se otázka, zda si nenápadně nerýpla i do Christiny...

Britney se totiž rozhodla komentovat vzhled žen, které s Aguilerou tančí při turné. Sama si dříve postěžovala, že její tým vybírá samé hubené tanečnice, vedle nichž vypadá moc velká.

Britney Spears se podělila o rozjuchané video z dovolené: Nechybí záběry na zpěvačku v bikinách i nahoře bez

„Chci říct, že kdybych měla tanečnice Christiny Aguilery, vypadala bych opravdu malinkatá. Myslím tím, proč o tomhle nemluvit? Věřím, že moje sebevědomí by bylo lepší, kdybych si mohla vybrat, kde žít, kde jíst, komu zavolat, s kým randit, a hlavně s kým být na jevišti!“ napsala nyní Spears.

Oleje do ohně pak přilila i popiskem ke zmíněnému postu: „Podle mě je jediná cesta vypadat hubeně: stýkat se s tlustými lidmi.“ Není divu, že toto mohlo urazit i samotnou Aguileru.

Christina Aguilera se napasovala do kožených maxišatů a obličej ozdobila piercingem

Mnoho fanoušků slova Britney zvedla ze židle a za urážku tanečnic jí dali co proto. „Britney, smaž to, je to urážlivé,“ napsala jí jedna z nich a další přidala, že „body shaming je dávno out“.

Christina začala Britney sledovat na Instagramu poté, co loni v listopadu zpěvačka hitu Toxic vyhrála u soudu v LA a po téměř čtrnácti letech se stala opět svéprávnou. Aguilera se tehdy nechala slyšet, že má z této zprávy obrovskou radost. A teď? Vymazala Britney na Instagramu z přátel. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků