Aneta Savarová s exmilencem Janem Hrubešem. Obvinila ho ze stalkingu.

Aneta Savarová s exmilencem Janem Hrubešem. Obvinila ho ze stalkingu. Foto: Česká televize/Novinky

Ředitel České televize o skandálu Anety Savarové: Je to blbá propagace

Zveřejnění lechtivých fotografií nové hvězdy Událostí Anety Savarové (34) a hlavně jejího mileneckého skandálu s ženatým moderátorským kolegou Janem Hrubešem rozvířilo v budově České televize hodně vášnivou debatu. Zvlášť aféra, o níž jsme informovali jako první, a kvůli které Hrubeše vyšetřuje policie za údajné nebezpečné pronásledování a obtěžování Savarové. Objevily se dokonce zprávy, že Aneta musela jít na kobereček. Super.cz exkluzivně získal vyjádření ředitele České televize. Tomu se zprávy kolem Anety opravdu nelíbí.

„Přiznávám, že to, co se nyní kolem Anety Savarové děje, je blbá propagace. Jestli z toho nebudeme vyvozovat nějaké důsledky? To je otázka na vedení zpravodajství. Ale osobně si myslím, že za sebou žádnou kontroverzní minulost nemá a navíc zvítězila v konkursu, řádně splnila všechny podmínky pro moderování Událostí a tak není žádný důvod sahat ke změně,“ řekl Super.cz ředitel České televize Petr Dvořák.

Savarová si tak může oddechnout. Největší kápo Kavčích hor má o ní jen dobré mínění. Však už se k němu doneslo, že o focení lehce lechtivých fotek šéfy po nástupu do České televize před několika lety řádně informovala, navíc se snímky zabýval i Etický panel České televize a usoudil, že dívce nebrání v dalším působení na obrazovce. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků