Janelle Monáe

Janelle Monáe Foto: Super.cz/MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA /Todd Williamson/JanuaryImages / Shutterstock Editorial / Profimedia

Jako by místo šatů vynesla šperk: Slavná zpěvačka předvedla nejen unikátní model, ale i to, jak se do něj oblékala

Premiéra hojně očekávaného pokračování snímku Na nože s názvem Na nože: Glass Onion jako by se změnila v módní přehlídku. Na filmovém festivalu v Torontu se slavné dámy vyloženě předháněly, která vynese extravagantnější róbu.

Ačkoliv nezaostávala ani hlavní hvězda Kate Hudson v rudé róbě od Caroliny Herrery, skutečným hřebem večera byla zpěvačka Janelle Monáe v avantgardním modelu od návrhářky Iris Van Herpen.

3D kousek potažený krémovou látkou působil na Janelle spíš jako šperk než šaty. Model jí chválili jak módní kritici, tak kolegyně a kolegové ze světa šoubyznysu.

Málem to ani nestihla, nakonec to vypadalo, jako by herečka dorazila na premiéru v kalhotkách

Zveřejněny ovšem byly nejen fotografie z červeného koberce, ale především z příprav, včetně téměř umělecky působící momentky, jak se nahá zpěvačka do modelu obléká. Perfektní poprsí u toho zakrývá jen rukama.

Přestože je hlavně hudebnicí a tanečnicí, není šestatřicetileté umělkyni cizí ani svět filmu. Má za sebou už nespočet rolí, mezi největší patří například film Harriet nebo Antebellum, kde ztvárnila dokonce ústřední roli.

V Na nože 2 si zahraje Cassandru, diváci si na další příběh oblíbeného detektiva Blanca v podání Daniela Craiga ale ještě chvíli počkají. Netflix ho uvede 23. prosince. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků