Eva Decastelo

Eva Decastelo Michaela Feuereislová

Že by to byla opravdu láska? První společná fotka Evy Decastelo a Tomáše Třeštíka naznačuje mnohé

Už nějaký pátek se spekuluje o vztahu moderátorky Evy Decastelo (45) a fotografa Tomáše Třeštíka. Ani jeden z nich zatím nový vztah nepotvrdil, ale zároveň ani nepopřel. U příležitosti dnešních narozenin Evy Decastelo ale Třeštík zveřejnil fotku, na které ho moderátorka líbá.

Romantický snímek rozhodně nevypadá jen jako čistě přátelská záležitost. Samotná Decastelo sice snímek okomentovala srdíčkem, ale dál se k Třeštíkovi vyjadřovat nechtěla. „Stále platí, že se k soukromí nebudu vyjadřovat,“ řekla Super.cz.

Moderátorka Eva Decastelo nikdy nevypadala lépe. Výrazně zhubla a v roli modelky jí to neuvěřitelně seklo

Letošní rok byl pro Evu rokem změn. Po třinácti letech oznámila rozvod se scenáristou Reném Decastelem, s nímž má dvě děti, rapidně zhubla, a přes všechny těžkosti v osobním životě stále pracovala a rozdávala úsměvy na všechny strany.

Tomášův příběh se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou (42) skončil v roce 2021, kdy v dubnu oznámili na svém profilu konec vztahu. „Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit,“ napsal tehdy známý fotograf.

Rozvod jí sluší! Eva Decastelo zapózovala úplně nahá: Takové tělo neměla ani ve dvaceti letech

Třeštík a Decastelo už párkrát dali světu podnět ke spekulacím o společném vztahu. Třeba když nafotil Tomáš Evu úplně nahou, nebo když se moderátorka na letošní módní akci Mercedes-Benz Prague Fashion Week objevila několikrát po boku sestry Tomáše Třeštíka. 

Líbili by se vám Eva Decastelo s Tomášem Třeštíkem jako pár?

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků