Starší sestra Krise Humphriese Kaela se stala modelkou.

Starší sestra Krise Humphriese Kaela se stala modelkou. Profimedia.cz

Nádherná sestra exmanžela Kim Kardashian se stala modelkou nadměrných velikostí

Devětadvacetiletá Kaela Humphries je starší sestrou hráče NBA a bývalého manžela Kim Kardashian (39) Krise Humphriese (27), a proto se již nějakou dobu pohybuje mezi společenskou smetánkou. Objevuje se například i na módních přehlídkách, kde si jí všimli agenti z jedné z nejlepších modelingových agentur na světě - Ford. Právě s tou nyní podepsala exkluzivní kontrakt jako takzvaná ‚plus size‘ modelka. Humphries tak bude předvádět módu pro plnoštíhlé dámy.

Přestože se Kaela dostala díky bratrovi do povědomí veřejnosti a dobře se zná například s manželkou rappera Ice-T, silikonovou Coco Austin, která je proslulá svými odhalenými fotkami, kde ukazuje své výrazně ženské, ale uměle vytvořené proporce, k agentuře Ford se díky protekci nedostala.

Podle prohlášení společnosti Ford je Kaela neobyčejně zajímavá: „Agentura, která vám přinesla Crystal Renn, Ashley Graham, Candice Huffine, Marquitu Pring a další modelky je poctěna, že může představit tuto krásnou zajímavou mladou ženu pro trh na celém světě.“

Majitelka průzračně modrých kočičích očí Kaela je na své tělo velikosti 46 - 48 patřičně hrdá a hodlá reprezentovat všechny ženy s plnými tvary tak, aby se mohly cítit atraktivní a žádoucí. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků