Markéta Mayerová Super.cz

Takhle dnes vypadá Markéta Mayerová. Bývalé hvězdě Novy se daří a říká si „poloviční babička“

Všichni si pamatujeme doby, kdy jsme sledovali pořad Rande. Zábavní show moderovala Markéta Mayerová (55) se Slávkem Bourou. Manželé byli přes 11 let a mají spolu dvaadvacetiletou dceru Agátu. Slávek má z dalšího manželství ještě dva syny, a právě loni se stal dědečkem.

V devadesátkách patřila k moderátorským hvězdám Novy. Jak dnes vypadá Markéta Mayerová (55)?

Já jsem půlbabička, tenhle titul jsem dostala. Moje půlvnučka byla u mě se koupat a její maminka říkala, ať se podívá, jak babička blbne. Pak mi došlo, že to jsem já,“ svěřila se Markéta Super.cz.

Na začátku devadesátek byl hvězdou Novy. Co dnes dělá Slávek Boura?

Spolu tak mají stále nádherný vztah a všichni se považují za jednu rodinu. Titul půlbabičky zatím moderátorce stačí. „Já to beru tak, jako bych byla babička, my to tak máme v té rodině uspořádané. A na Agátku nespěchám, ale je to na ní, je dospělá,“ dodala s úsměvem Markéta.

Exmanžel Slávek Boura, s nímž má tuto krásnou dceru, ji do seznamky nepřizval: Čím se živí hvězda Rande Markéta Mayerová?

Moderátorka má plné ruce práce, každý den moderuje v rádiu, a tak si letošní dovolenou moc neužila. Byla tři dny ve Stockholmu ve Švédsku a den a půl na rakouských jezerech. Hlavu si nejlépe vyčistí jízdou na moři, miluje plavby lodí. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků