Josh Duhamel a Audra Mari jsou svoji...

Josh Duhamel a Audra Mari jsou svoji... Foto: Dsanchez/CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Herec z Transformers si tři roky po rozvodu s božskou Fergie vzal o 21 let mladší americkou Miss World

Americký herec Josh Duhamel (49) známý převážně ze série Transformers, zřejmě pojal za manželku svou půvabnou snoubenku Audru Mari. Dvojice byla viděna na večírku v baru v Severní Dakotě, přičemž Josh měl na sobě smoking a jeho o jednadvacet let mladší partnerka svatební šaty.

Posted by Chris Litton on Saturday, September 10, 2022

Podle informací TMZ si bývalý manžel zpěvačky Fergie vzal držitelku titulu Miss World Amerika z roku 2016 v sobotu při netradičním obřadu na střeše hotelu Jasper ve městě Fargo. Po soukromém obřadu se tak nejspíš dvojice uchýlila do baru zvaném Duffy’s Tavern, kde pokračovali v oslavách. Bar zároveň na své facebookové stránky nahrál několik fotografií od ostatních hostů v podniku nasvědčujících tomu, že Josh a Audra do toho skutečně praštili.

Roky to byla taková romantika, a všechno je rázem pryč. Americká zpěvačka Fergie (42) se rozvádí

Pro osmadvacetiletou Miss jde o první manželství, u herce o druhé. Poprvé byl ženatý se Stacy Ann Ferguson známější pod uměleckým jménem Fergie, která odstartovala svou hvězdnou kariéru ve skupině Black Eyed Peas. Se Stacy se dali dohromady v roce 2004 a v lednu 2009 se vzali na vinicích v Kalifornii. Mají spolu devítiletého syn Axla Jacka. Rozvedli se koncem roku 2019 po dvou letech odloučení. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků