Aneta Savarová je krásná žena.

Aneta Savarová je krásná žena.

A je to venku! Víme přesně, proč podala moderátorka Událostí Aneta Savarová trestní oznámení na svého kolegu

Drsná válka nové hvězdy Událostí České televize Anety Savarové (34) s ženatým moderátorem Janem Hrubešem, o níž jsme informovali jako první, má zajímavé pozadí. Podle okolí krásky totiž Hrubeš, jehož exmilenka obvinila ze stalkingu, zašel při pronásledování tak daleko, že ji ohrožoval na životě.

„Chodili spolu asi jenom měsíc. Pak Aneta zjistila, že Honza je regulérní blázen. Choval se divně, psal jí denně obrovské množství esemesek. Proto se s ním rozešla. Hrubeš ji ale pak začal sledovat. Stál jí před domem a neustále telefonoval. Když ji ale jednou o půlnoci cestou z rádia vytlačoval z vozovky tak dlouho, až jí naboural auto, rozhodla se jít s tím okamžitě na policii. Bála se, že už jí jde o život,“ vypráví kamarádka Savarové.

Druhý den krásná moderátorka oznámila vedení televize, co se stalo. To prý zareagovalo slibem, že moderátora vyhodí. Pak si však svoje rozhodnutí Anetini šéfové rozmysleli ze strachu, že Hrubeš bude kauzu rozpitvávat v bulváru, což by se dotklo pověsti veřejnoprávní instituce.

„Nakonec se ho ale zbavili z důvodu úspor a Anetě nabídli místo mimo obrazovku, než se situace uklidní. Proto odešla do televize Z1 a vrátila se do České televize až v době, kdy už ve vedení zpravodajství nebyl skoro nikdo z doby incidentu s Hrubešem,“ tvrdí přítelkyně krásné Savarové.

Hrubeš již předtím Super.cz řekl, že vzhledem k loajalitě k České televizi nebude nic komentovat. Savarová potvrdila trestní oznámení kvůli pronásledování, od zaměstnavatele má ale podle našich informací zákaz cokoliv komentovat veřejně. Včera měla jít dokonce na kobereček k vedení kvůli dříve nafoceným lechtivým fotkám. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků