Herec s nevalnou pověstí se o malinkou dcerku vzorně staral.

Herec s nevalnou pověstí se o malinkou dcerku vzorně staral. Profimedia.cz

Podívejte, co udělalo otcovství s bouřlivákem Shiou LaBeoufem a jak jeho Mia vypadá pár měsíců po porodu v bikinách!

Zatímco se neustále řeší nové a nové aférky okolo romantického snímku To nic, drahá, z něhož byl Shia LaBeouf (36) podle režisérky Olivie Wilde (39) před časem odejit, on si momentálně užívá velice příjemné momenty s rodinkou. Tu vzal na dovolenou do italského Portofina, kde pobývá v hotelu Eight společně s partnerkou Miou Goth a jejich pětiměsíční dcerkou.

Šestatřicetiletý Shia, jenž má pověst poněkud problémového herce, odhalil své hojně potetované tělo. To Mia, která proslula pro změnu už jako devatenáctiletá svou odvážnou rolí v dramatu Nymfomanka, při jehož natáčení se pár poznal, naopak kérkám příliš neholduje. Pět měsíců po porodu holčičky Isabel má ale rozhodně zpět své křivky. Oba se ovšem přímo ukázkově o jejich blonďatý poklad starali, díky roztomilé Isabel tak herec z Transformers zřejmě zkrotl jako beránek...

Před lety jí vyhrožoval smrtí, teď se těší z prvního společného potomka: Bouřlivák z Transformers se stal otcem

Naposledy se v souvislosti s hercem řešil spor mezi ním a Olivií Wilde, která minulý měsíc tvrdila, že byl LaBeouf vyhozen z jejího filmu kvůli jeho výbušné povaze. Společně s herečkou Florence Pugh měli ztvárnit hlavní role, ale právě mezi oběma herci mělo panovat jakési ‚napětí‘.

Po obviněních ze sexuálního napadení a týrání skončil problémový herec z Transformers v léčebně. Není to poprvé

Vyhazov od režisérky ale herec rázně popřel s tvrzením, že projekt opustil ze svého vlastního rozhodnutí. Jeho slova dokazovala i fakta, která předložil, ač už se jednalo o email, který poslal Olivii nebo o videozáznam, na němž jej Wilde prosí, aby u filmu zůstal. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků