Jiří Pomeje

Jiří Pomeje Michaela Feuereislová

Tak to nikdo nečekal: VIP zprávy na Primě bude s Gottovou moderovat Pomeje

Ivana Gottová si rve vlasy, Vlaďka Něrgešová nechápavě kroutí hlavou a Iveta Bartošová (✝48) aby se začala bát o pověst. Novou „moderátorkou“ VIP zpráv se podle našich zaručených informací od sedmnáctého března stane kontroverzní postavička českého showbyznysu Jiří Pomeje (✝54). Kdo čekal, že na místo odcházející Báry Niničové, jež Primu opouští prý i kvůli strachu o život, postaví Prima další prsatici, ten má smůlu. A Pomeje už se těší, až si při uvádění reportáží bude pěkně rýpat do své exmanželky Ivety Bartošové.

„Připadá mi hodně vtipný, že budu moderovat pořad, který mě a Michala Davida nařkl z manipulování s hlasy v Českém slavíkovi,“ svěřil se Pomeje, který už bere místo ve VIP zprávách jako hotovou věc, přátelům.

Prima, která dosud mlžila, že hledá ženu, už neochotně účast Pomejeho v konkursu na VIP zprávy přiznává. „Ve chvíli, kdy Bára oznámila konec, se nám ozvalo velké množství atraktivních zájemkyň. Jméno pana Pomejeho je ale možnost, která se nám strašně líbí. Jde o věc, s kterou dál chceme pracovat. Vyzkoušíme ho i před kamerou. Je v nejužším výběru,“ potvrdil Super.cz šéf PR oddělení Primy Marek Winkler.

Pokud Pomeje, který má z pravidelného moderování vítr, uspěje, rozhodně prý nebude stejně sluníčkový jako Ivana Gottová. „Chci být lidový. Když bude reportáž o Ivetě, řeknu klidně: Podívejte se, jak se moje bývalá stará zase prdla,“ smál se v úterý večer nahlas ve společnosti kamarádů Pomeje.

Podle našich informací si Prima pohrává s myšlenkou, že by producentovi a herci slušela spíš než oblek kožená bunda. A sází hlavně na to, že rozbije tradiční model decentního moderování Gottové s Něrgešovou a zvýší sledovanost. To Prima bude potřebovat, zvlášť poté, co se objevila informace, že Nova chystá ve stejnou dobu konkurenční pořad s drby ze společnosti. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků