Nebojte se zimy, s námi se zahřejete, máme pro Vás skvělé produkty. S námi druhý svetr potřebovat nebudete.

Neprochladněte v pochmurném podzimním počasí a v zimních mrazech. Připravili jsme pro Vás sportovní vyhřívané oblečení a doplňky. Vyhřívaná vesta či bunda spolu s vyhřívanými rukavicemi Vám zajistí vždy dostatek tepla i v nejextrémnějších situacích. Ideální jsou ale i v práci kde Vás v nízkých teplot skvěle zahřejí. Jsou skvělým doplňkem v případě studeným končetin, které rychle zahřejí a prokrví.
Vyhřívané vesty

Vyhřívané vesty

Kvalitní prošívaná vesta s inteligentním infračerveným topením. Vytápění zajišťují karbonová vlákna a vestu lze prát v pračce. Tlačítkem lze volit úroveň vyhřívání ve 3 stupních. Dostupná ve 2 barevných provedeních ve velikostech S – 3XL.

Koupit v akci
nyní na www.lior.cz za 1 190 Kč včetně DPH
Vyhřívané bundy

Vyhřívané bundy

Kvalitní prošívaná bunda s inteligentním infračerveným topením. Vytápění zajišťují karbonová vlákna a bundu lze prát v pračce. Tlačítkem lze volit úroveň vyhřívání ve 3 stupních. Dostupná ve 2 barevných provedeních ve velikostech S – 3XL.

Koupit v akci
nyní na www.lior.cz za 1 390 Kč včetně DPH
Vyhřívané vložky do bot

Vyhřívané vložky do bot

Kvalitní voděodolné, omyvatelné a opakovaně použitelné vyhřívané vložky do bot. Vyrobené ze strečového materiálu EVA. Dostupné v pánské variantě 40–45 a dámské 35-40.

Koupit v akci
nyní na www.lior.cz za 399 Kč včetně DPH
Vyhřívané rukavice

Vyhřívané rukavice

Kvalitní nepromokavé rukavice ve třech variantách. Navíc i ve verzi s lithiovou baterií.

Koupit v akci
nyní na www.lior.cz za 890 Kč včetně DPH

Časová osa článků