Pavel Novák ml.

Pavel Novák ml. Foto: archiv P. Nováka ml.

Náhlá smrt zpěváka Pavla Nováka ml. (✝57) zasáhla i slavného syna. Českému fotbalovému reprezentantovi zpíval nedávno na svatbě

Úmrtí zpěváka Pavla Nováka mladšího (✝57), který byl v pondělí po třech dnech pátrání nalezen bez známek života na Pelhřimovsku, zasáhlo i fotbalového reprezentanta Filipa Nováka (32). Zpěvák byl totiž jeho tatínkem a velkým fotbalovým a hokejovým fanouškem.

Ještě v červenci zpíval na synově svatbě, která se konala na zámku Ratměřice. Novák se oženil s modelkou Kateřinou Provazníkovou, jež se před lety dostala do hledáčku médií díky Jaromíru Jágrovi, s nímž si před šesti lety udělala selfie přímo v posteli.

Zemřel syn Pavla Nováka, zpěvák Pavel Novák mladší (†57): Po třech dnech pátrání ho policie našla mrtvého

Velkou lásku ale našla až u fotbalisty tureckého Fenerbahce Istanbul, kterého po pětiletém vztahu pojala za svého muže. Filip Novák má pro krásné ženy slabost. Ještě před Provazníkovou randil několik let s misskou a modelkou Nikolou Buranskou (30). Pavel Novák ještě stihl synovu svatbu, rád také navštěvoval jeho zápasy. Ještě v srpnu se byl podívat na zápas kvalifikace Evropské ligy na Slovácku, kam zavítalo Novákovo Fenerbahce.

Zpívající tělocvikář (✝64) se nenechal zlomit ani rakovinou. Idol dívek a dam rozdával radost až do konce

„Syn hrál za Fenerbahce, proto jsme tentokrát fandili hostům. Sice je mi to trošku proti srsti, takže nebylo nic bujarého,“ řekl Blesku pyšný otec. Filip tehdy pro rodinu a známé zajistil 40 vstupenek. Z dalších úspěchů svého syna se ale bohužel radovat nebude.

Filip Novák se v červenci oženil s Kateřinou Provazníkovou.

Novákovo úmrtí zasáhlo nejen syna Filipa a zbytek rodiny, ale i hokejový klub HC Zubr Přerov. Pavel Novák ml. pro klub složil hymnu, píseň jeho otce Pavla Nováka staršího (✝64) Pihovatá dívka si zase oblíbili fanoušci.

Česká Miss Earth Buranská chodí s vnukem slavného zpěváka ze šedesátých let, který předčasně zemřel na rakovinu

„Pavlova tvorba provází i domácí utkání Zubrů, ikonická Pihovatá zněla MEO Arénou nesčetněkrát. Vyjadřujeme upřímnou soustrast celé rodině a přátelům, oficiální rozloučení s Pavlem Novákem proběhne na prvním domácím ligovém utkání 17. 9. 2022,“ napsali Zubři na sociálních sítích. Rozloučení s rodinou pak proběhne v Kostele svatého Vavřince v Přerově 12. 9. od 15 hodin. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků