Natálie Kotková Super.cz

Krásná Česká Miss World ve společnosti v netradičním modelu. Vynikla její dokonalá postava

Krásná modelka a Česká Miss World 2016 Natálie Kotková (28) se opět objevila ve společnosti a byla k nepřehlédnutí. Přítelkyně hudebníka Petra Lexy na sebe vzala model z vintage obchodu, ve kterém vypadala úžasně. „Chodím do svého oblíbeného second handu a oni ty kousky vždy zmodernizují. Bývalo to asi pánské sako a oni to obnovili, takže to bývá na dlouhodobé používání a já to mám ráda ty pánské oversize věci,“ svěřila se Natálie Super.cz.

Úchvatná Natálie Kotková je ve formě! Na týdnu módy ukázala ploché bříško v kalhotách, které byly proklatě nízko

Zmíněné sako bylo zkrácené, a tak vynikla její dokonalá postava, kterou si Natálka udržuje svým životním stylem a také jógou. „Cvičím každý den, určitě takových deset minut denně, člověk pořád řídí, něco dělá, tak se musí protáhnout. Není to cvičení na 30 minut pokaždé, ale pár minut určitě jo.“

Tohle má slavný muzikant doma už pět let: Partnerka hvězdy Slzy předvedla ploché bříško

A naučila cvičit jógu i svého slavného přítele? „Tu přímo ne, ale cviky odtamtud vzatý ano, protože hodně sportů se inspiruje z jógy, takže když ho něco bolí, tak jsem ráda, že můžu poradit a hraju chytrou vždycky,“ dodala krásná Natálie, která se už nemůže dočkat, až se zas naplno rozcestuje po světě tak, jak byla zvyklá před covidovou pauzou. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků