Cara Delevingne vyvolává obavy o své zdraví. Video: Backgrid USA / Profimedia

Fanoušci se strachují o Caru Delevingne: Několik dní nejedla, nemyla se a na videu neovládá své pohyby

Příznivci slavné modelky Cary Delevingne (30) se strachují o její zdraví. Obavy vyvolalo nové video, na němž je modelka rozcuchaná, špinavá, bez bot, velice nervózní a má problémy s koordinací svých pohybů. Kvůli jejímu nevyzpytatelnému chování údajně ani nevzlétlo soukromé letadlo.

Minulý týden se přitom objevily fotografie, na nichž je modelka zachycena neupravená, s tmavými kruhy pod očima a jakousi dýmkou v puse, zatímco seděla sama autě. Úterní fotografie a videozáznam byly ale ještě o poznání více znepokojivé.

Co na to říkáte? Kalendář Pirelli udělal z Cary Delevingne chytrou horákyni a Belle Hadid nasadil parohy

Delevingne dorazila na letiště Van Nuys v Los Angeles společně se svou asistentkou a svým pejskem Alfiem, na sobě měla tepláky, tričko s Britney Spears a žluté ponožky bez bot. Podle dostupných zdrojů měla Cara navíc dvouhodinové zpoždění.

Následně nastoupila do soukromého tryskáče Puma, jehož majitelem je rapper Jay-Z, zatímco byla nakládána i její zavazadla. Modelka zůstala na palubě zhruba 45 minut, než vystoupila. Není však jasné, zda byla londýnská rodačka požádána, aby letadlo opustila, nebo ne.

Narozeninová party známé modelky se pěkně rozjela! Slavné krásky v bikinách i bez nich

Cara následně s kýmsi mluvila do telefonu, který jí během hovoru několikrát upadl. Nervózně u toho kouřila a přešlapovala. Celkově se chovala velmi nervózně, předkláněla se, sedala si na chodník a její pohyby byly trhavé a nekoordinované.

Člen modelčina týmu hovořil s personálem na letišti, ale nakonec byla z letadla odebrána její zavazadla a uložena zpět do SUV, s nímž na letiště dorazila. Následně byly vidět pouze její nohy v ponožkách, které vystrkovala z okýnka.

Cara Delevingne o smyslném polibku se Selenou Gomez: Copak existuje někdo, kdo by ji nechtěl líbat?

Zdroj Daily Mailu potvrdil, že modelka pobyla nějaký čas na festivalu Burning Man. Na akci prý nejedla a ani se nemyla. „Právě strávila několik dní v poušti, nejedla a byla rozcuchaná, protože ještě neměla čas se vydrhnout,“ odůvodnil. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků