Chcete vyzkoušet zdarma novou generaci omega-3?

Omega Marine Premium je nová generace omega-3, která je rázem velmi populární. Mnoho lidí si myslí, že omega-3 je jen pro sportovce nebo lidi s vážnými zdravotními problémy, ale to není pravda. Omega-3 může být užitečné pro každého, kdo chce zvýšit svůj příjem zdravých tuků a udržet své zdraví.
Omega Marine Premium

Omega Marine Premium Foto: NaturaMed

Proč konzumovat omega 3? Existuje mnoho různých způsobů, jak získat omega-3, ale nejlepší způsob, jak to udělat, je konzumovat ryby nebo kapsle s omega-3. Ryby jsou plné zdravých tuků, které jsou nezbytné pro zdraví srdce, mozku a očí. Kromě toho jsou ryby bohaté na vitamín D, který je důležitý pro zdraví kostí, imunity a zdraví celkově.

4 z 5 Čechů nemají dostatek omega-3 a NaturaMed chce podpořit vaše zdraví.

Pokud nejste fanouškem ryb, nebo pokud nejste schopni je pravidelně konzumovat, můžete si vybrat z řady různých doplňků omega-3. NaturaMed nabízí vysoce kvalitní prémiový doplněk omega-3 Omega Marine Premium za rozumnou cenu. Kromě toho, že nabízí tento prémiový produkt, NaturaMed také nabízí jeho měsíční balení zdarma pro nové zákazníky. Nový produkt Omega Marine Premium tak můžete nejdříve bez závazků vyzkoušet.

Na co má omega-3 vliv?

Omega Marine Premium obsahuje omega-3 a vitamin D se zdokumentovaným efektem na zdraví vašeho srdce, mozku, očí a imunity. Chcete získat balení nových omega-3 z norských lososů zdarma? Nyní můžete! Volejte nyní 800 30 30 50 nebo klikněte zde.

Omega-3 z Norska

Norský losos je jedním z nejbohatších zdrojů omega-3 mastných kyselin, které jsou pro naše tělo velmi důležité. Jsou to mastné kyseliny, které naše tělo neprodukuje samo, a proto je musíme získávat z jídla, nebo právě z potravinových doplňků. Omega-3 mastné kyseliny jsou důležité pro zdraví srdce, podporují paměť a učení. NaturaMed získává pro svůj prémiový produkt Omega Marine Premium omegu-3 z norských lososů.

Jednoduchá konzumace želatinových kapslí

Díky želatinovým kapslím můžete snadno dosáhnout požadované denní dávky omega-3 mastných kyselin, aniž byste museli jíst lososa nebo jiné ryby. Norský, vysoce kvalitní potravinový doplněk Omega Marine Premium, obsahující nejčerstvější omega-3 na světě, se velmi jednoduše konzumuje právě díky tvaru a malé velikosti kapslí.

Zdvojená dávka lososového oleje

V prémiovém produktu Omega Marine Premium najdete právě zmíněný nejčerstvější lososový olej na světě. K jeho zpracování totiž dochází do 75 minut od vylovení ryby. Tento lososový olej navíc NaturaMed zdvojila v dávce jedné kapsle a přitom zanechala stejnou cenu tohoto výjimečného produktu Omega Marine Premium.

Balení omega 3 na vyzkoušení zdarma a bez závazků

Nečekejte a získejte zdarma a bez závazků balení omega-3 z norských lososů na 800 30 30 50 nebo na kliknutím zde, pouze za cenu poštovného a balného 49 Kč. Omega Marine Premium přímo do Vaší schránky. 


Časová osa článků