Jana Bernášková

Jana Bernášková Foto: Televize Seznam

Soud o dceru s bývalým partnerem měl šťastný konec. Herečka Jana Bernášková se rozpovídala o rodinném dramatu

Hvězda Ulice a Vyprávěj Jana Bernášková (41) je také úspěšnou spisovatelkou. Inspiraci pro své knižní příběhy bere především ve svém životě.

Soudili jsme se o dceru, teď se podporujeme. Zřejmě jsme si tím museli projít, abychom znovu našli lásku k sobě, ale jinou,“ svěřila se herečka v pořadu Moje místa na Televizi Seznam. Právě soud o dceru Justýnu s bývalým partnerem, režisérem Davidem Drábkem, použila jako námět pro svůj literární debut Jak přežít svého muže.

Maledivy se nekonaly. Oslava 10. výročí svatby Jany Bernáškové skončila předčasně rychlým návratem domů

Sama si zažila pády a starosti o svoji existenci. Když přišla do Prahy, neměla práci v oboru a živily ji hlavně brigády. „Vůbec se nedá mluvit o budování kariéry, prostě jsem bojovala o práci, abych vůbec byla,“ říká oblíbená herečka, která si tak pokorně váží toho, že se jí daří v herecké i spisovatelské kariéře.

Po čtyřicítce začala odhalovat tělo: Proč ji režiséři začali svlékat, si Jana Bernášková neumí vysvětlit. Vypadá skvěle!

Lásku našla v náručí svého manžela, scenáristy Rudolfa Merknera, se kterým nedávno oslavila desáté výročí svatby. Spolu mají syna Theodora. Janu Bernáškovou uvidíme příští rok v kinech v hororovém snímku Krvavý Johann. Jak se potýkala s rolí zombie? I to a více se dozvíte dnes večer ve 20.15 v pořadu Moje místa na Televizi Seznam. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků