Sandra Nováková s přítelem Honzou Nejedlým na párty

Sandra Nováková s přítelem Honzou Nejedlým na párty Michaela Feuereislová

Sandra Nováková slavila narozeniny: Od přítele dostala dárek za dvě stě tisíc

Herečka Sandra Nováková (39) slavila 29. narozeniny. Přítel Honza Nejedlý jí k nim přichystal pořádné překvapení. Uspořádal jí tajnou oslavu a věnoval opravdu luxusní dárek. Jeho hodnota se pohybuje kolem 200 tisíc korun.

Sandra oslavu narozenin neplánovala. Chtěla si dát klidnou romantickou večeři s přítelem Honzou Nejedlým. Ten jí ale po večeři navrhl, aby si zašli ještě na jeden drink na akci do staročeské restaurace Havelák. Tam na ni čekalo překvapení. Herečka neměla vůbec tušení, co se na ni chystá.

Hostesky Sandru s partnerem v poklidu usadily. Po pár minutách začala kapela hrát Happy Birthday, moderátor a všichni hosté se přidali a naplněná restaurace Sandře popřála k narozeninám. Od majitelů dostala nádherný puget bílých růží a láhev šampaňského.

"Žádnou velkou oslavu jsem nechtěla. Honza mi řekl, že jdeme na panáka. Vůbec mi neřekl, že se tam na mě něco chystá. Nejdřív jsem byla trošku naštvaná, ale nakonec mě to hrozně potěšilo. Bylo to nečekané, ale byla jsem dojatá. Oslavu jsem nechtěla a nakonec jsme "pařili" do rána. Byla to skvělá oslava 29. narozenin," prozradila Nováková.

"V poslední době jsem skoro nikde nebyla, protože mám šíleně práce. V úterý mě čeká charitativní Barování ve velkém sále Lucerny, které mám kompletně na triku. Vystoupí 150 účinkujících. Je na tom práce jak na kostele, ale baví mě to. A nejvíc mě těší, že je Lucerna skoro vyprodaná. Výtěžek půjde na nadaci Naše dítě," prozradila Novinkám Sandra o nejbližších plánech.

Od přítele a filmového producenta dostala k narozeninám dárek, který ji nesmírně potěšil. Daroval jí nádherný náhrdelník s křišťály Swarovski a hlavním dárkem byla pomoc při realizaci Barování. "Hlavním dárkem Sandře k narozeninám byl ode mě šestihodinový přenos Barování se čtyřmi kamerami a jeřábem," prozradil Nejedlý. Podle zákulisních informací je běžná cena takového přenosu 200 tisíc korun. 

Gabriela Wolfová , Super.cz