Martina Navrátilová tak, jak ji neznáte.

Martina Navrátilová tak, jak ji neznáte. Foto: Archiv TV OverMind

To jste ještě neviděli: Martina Navrátilová nalíčená a v minišatech. Víme, proč se tak parádí!

6. března 2012 19:14

Česká tenisová legenda Martina Navrátilová (55) je nezmar. Nejen, že se stále dokáže perfektně otáčet na tenisovém kurtě, ale rovněž se nebojí jakékoli výzvy. Před časem například zvládla účast v drsné reality show ‚I’m a Celebrity, Get Me Out of Here‘, kde po sobě v džingli musela nechat lézt brouky a pavouky. Tentokrát se popere se svou velkou noční můrou - tancem.

Navrátilová bude totiž jedním z adeptů na vítěze poslední řady americké verze taneční soutěže Dancing With The Stars, která startuje 19. března na televizní stanici ABC. Jejím tanečním partnerem bude osmatřicetiletý Tony Dovolani s kosovským původem, který je v soutěži již ostříleným veteránem. Zvládl v ní totiž odtančit již dvanáct sezón. Dvojice již důkladně trénuje a prvním tancem, který společně předvedou, bude latinskoamerická cha-cha.

Přestože slavná tenistka a vítězka 59 grandslamových titulů k tanci kladný vztah nemá, svému tanečnímu parťákovi důvěřuje a i Dovolani je rád, že může tančit právě s hvězdnou Martinou. „Jsem vážně nadšený, protože mohu poprvé pracovat se sportovkyní. Martinu je lehké trénovat, dobře se vede. Doufám, že všechny překvapíme,“ řekl Dovolani. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz