Marta Dřímal Ondráčková

Marta Dřímal Ondráčková Foto: Se souhlasem M. Ondráčkové

Denně jí kapsle z placenty a díky tomu má prý skvělou formu. Dva týdny po porodu ukázala moderátorka tělo ve spodním prádle

Bývalá moderátorka Snídaně s Novou Marta Dřímal Ondráčková se stala v srpnu dvojnásobnou maminkou a už nyní se ukázala ve spodním prádle. Ukázala tělo pouhé dva týdny po porodu druhé dcery. A je neuvěřitelné, v jaké formě už nyní je.

"Čtrnáct dní zpátky jsem už touhle dobou držela v náručí svoje druhorozené štěstí. To, co moje tělo dokázalo během těhotenství a porodu, je pro mě zázrak. Co předvádí teď, je pro mě nepochopitelné," prozradila Marta, která rodila bez pomoci lékařů doma. Asistoval jí jen její manžel Jakub.

Krásná moderátorka porodila doma: Druhé dítě pomáhal přivést na svět manžel

"Asi za to může víc faktorů. Kapsle z placenty od mé duly bych brala klidně do konce života. Domácí pohoda a dokonalý servis od Vikinga, který mě zásobuje podporou a láskou bez hranic. A hlavně dělám věci, které mi dělají radost a mému tělu taky. A ono mi to vrací. Jen je pro mě trochu těžké ho poslouchat a odpočívat, protože bych nejraději skákala po horách," dodala bývalá moderátorka Snídaně s Novou. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků