Lady Victoria Hervey v Malibu

Lady Victoria Hervey v Malibu Profimedia.cz

Britská aristokratka, která šokovala odhaleným hrudníkem v Cannes, se předvedla v bikinách

O poznání lépe dopadlo pro britskou aristokratku lady Victoriu Hervey (46) její předvádění se v bikinách než na červeném koberci v Cannes. Britka na letošním největším evropském filmovém festivalu koncem května strhla veškerou pozornost na sebe, bohužel ale tím nejméně vhodným způsobem.

Z mimořádně odvážně střižených zlatých šatů jí totiž vykoukla ňadra. To svítivě žluté bikiny, které koncem minulého týdne zvolila na pláž v Malibu, byla rozhodně lepší volba. Lady Victoria v nich navíc nevypadala tak extrémně štíhlá jako v Cannes.

Trapas na červeném koberci v Cannes: Britská aristokratka neuhlídala výstřih a lidé nevěřili svým očím

Rebelka z královské rodiny žijící dlouhodobě ve Spojených státech má ovšem smůlu na muže. Dosud se jí nepodařilo s žádným navázat dlouhodobý vztah, proto otevřeně mluví i o svém záměru stát se matkou za pomoci dárce spermatu.

Před třemi lety si nechala zmrazit šest vajíček a následně hledala vhodného dárce. „Měla jsem přítele, který se měl stát mým dárcem spermatu. Hodlal se zapojit do života mého dítěte, ale jako kamarád, ne jako můj partner,“ svěřila se před časem Victoria.

Nejodvážnější britská aristokratka se toho nebojí: Po skandálu v Cannes si vyšla v průhledné blůzce

„Teď někdy jsem měla být těhotná, ale pak přišel covid, to byla velká rána. Ale když se ohlédnu zpět, jsem opravdu vděčná, že jsem to s tím člověkem neudělala. Nebyl to ten pravý,“ dodala blondýnka. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků