Melissa Satta na filmovém festivalu v Benátkách

Melissa Satta na filmovém festivalu v Benátkách Profimedia.cz

Šaty, skrz které bylo vidět vše: Kráska proslulá aférkou s tragicky zesnulou sportovní legendou se toho nebála!

Neměla výstřih, krátkou sukni ani upnuté šaty, přesto odhalila ze svého těla víc než většina slavných dam na filmovém festivalu v Benátkách. Známá italská moderátorka Melissa Satta na sebe na červeném koberci před premiérou dramatu Argentina 1985 rozhodně upoutala pozornost…

Melissa zvolila modrou róbu z látky tenké jako pavučinka, která kopírovala její křivky především v oblasti hrudníku. Svých pět minut slávy v Benátkách tak díky rafinovanému modelu a pózování rozhodně využila naplno.

Fotbalisté a jejich múzy... Tento čokoládový krasavec a jeho manželka jsou jako ze žurnálu

Šestatřicetiletá Satta, jejíž tatínek je architekt a bývalý politik na Sardinii Enzo Satta, je v Itálii známou moderátorkou. V minulosti se účastnila i několika soutěží krásy a má za sebou také vztahy se slavnými muži.

V letech 2003 – 2006 chodila s modelem a televizní osobností Danielem Interrantem. Krátce po rozchodu to dala dohromady s italským fotbalistou Christianem Vierim, strávili spolu pět let do doby, než si začal s herečkou Sarou Tommasi.

Přepište dějiny! Nejúchvatnější zadeček světa patří téhle rajcovní modelce. Zírejte

Ještě ten samý rok (2011) se ovšem zasnoubila s obchodníkem Gianlucou Vacchim a měsíc nato se provalila její aférka s americkým basketbalistou Kobem Bryantem. Sattu vyfotili fotografové, jak pozdě v noci zachází do hotelu s basketbalovou legendou a vychází v brzkých ranních hodinách.

Bryantova manželka Vanessa krátce nato požádala o rozvod, ale krizi se nakonec páru podařilo zažehnat. Bryant bohužel tragicky zemřel v lednu 2020 při leteckém neštěstí.

Lidé se loučili s basketbalistou Bryantem. Chtěli jsme spolu zestárnout, plakala manželka při vzpomínce

Melisse nevyšel ani vztah s otcem jejího syna Maddoxe Prince - fotbalistou Kevinem Princem Boatengem (35). S tím se dala dohromady ještě v listopadu 2011 a krátce nato se zasnoubili. Roku 2014 se jim narodil syn a vzali se až v roce 2016. Po dvou a půl letech se odloučili, aby se po roce opět dali dohromady. V prosinci 2020 však oznámili rozvod. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků