Whigfield

Whigfield Profimedia.cz

Zpěvačka tanečního hitu Saturday Night poprvé otevřeně: Tři dny po porodu přišla o dceru. O děti už se nikdy nepokusila

Hudebnici známou mimo jiné pod uměleckým jménem Whigfield proslavil v 90. letech především hit Saturday Night. Zpěvačka vlastním jménem Sannie Charlotte Carlson (52) nyní poprvé promluvila o tragické události, která jí navždy změnila život.

„V roce 2000 se mi narodila dcera. Bohužel přišla na svět v sedmém měsíci těhotenství a nepřežila - žila pouhé tři dny,“ popsala v rozhovoru pro Daily Mail zpěvačka.

„Potom už jsem děti nechtěla. Je mi 52 a mít děti by bylo dost těžké. Nikdy jsem nechtěla jít na umělé oplodnění ani adoptovat. Tak jsem si začala pořizovat zvířata. Mám psy a dneska jsem šťastná, že děti nemám, protože když vidím svou neteř, je to moc práce,“ přiznala.

25 let od vydání hitu, který z ní udělal světovou hvězdu: Podívejte se, jak dnes vypadá blonďatá zpěvačka Whigfield

Hudebnice se na Vánoce zasnoubila s dlouholetým partnerem Finnem, italským hudebním producentem. Na vdavky ale nijak nespěchá.

„Žijeme spolu a pracujeme spolu. Známe se mnoho, mnoho let. Svatba není prioritou, je nám takhle spolu dobře a já na ni nemám čas. Jsem pořád vytížená, takže bych si musela vyhradit nějaký čas. Raději tvořím muziku a jezdím na turné,“ popsala.

Taneční pecka Saturday Night vyšla v roce 1994 a stal se z ní celosvětový hit, připomenout si ji můžete ve videu níže. Sannie v rozhovoru zavzpomínala i na dobu své největší slávy, kdy se každý den probouzela s kocovinou. Alkoholu se proto úplně vzdala před sedmi lety.

Hit, který vydala před 37 lety, teď zpěvačce vydělává balíky peněz: Může za to populární seriál, co trhá rekordy

„Pití bylo prakticky součástí turné, protože jste pořád na něco čekali a nudili se. Nechápejte mě špatně, nepila jsem od rána, ale k práci, v zákulisí byl vždycky alkohol a stal se součástí mého života,“ přiznala s tím, že se ale jednoho dne probudila a cítila, že to takhle dál nepůjde.

Dnes o sebe, své zdraví a zevnějšek pečuje důsledněji. Popová ikona uplynulých dekád se navíc chystá vydat novou muziku, a v září dokonce vystoupí na hudebním festivalu Reminisce Festival v Liverpoolu, což ale zdaleka není první akce za poslední dobu.

Po pocovidovém rozvolnění objíždí festivaly po Evropě a Kanadě a příští rok se chystá do Austrálie. Kromě toho, že psala pro jiné umělce, se jí zastesklo po Whigfield, a tak začala zase tvořit hudbu pro sebe.

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků