Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup Michaela Feuereislová

Tady bude ještě pořádné dusno. Hanychová a Soukup se otevřeně baví i o nevěře

Pořad Agáty Hanychové (37) a jejího partnera Jaromíra Soukupa (53) nebude jen o vaření, vyhýbat se prý nechtějí ani peprným tématům jako třeba nevěra. "Nevyhýbali jsme se žádným otázkám," řekla Super.cz modelka.

Původně se měl pořad vysílat živě, během připrav pilotního dílu ale nastaly změny. "Pořad nakonec živě nebude, bylo by to náročné skloubit s rodinným životem. Přeci jenom jsem máma dvou dětí," řekla Super.cz Agáta.

Co se Soukupovi líbí na Hanychové? Agáta jihla při slovech mediálního magnáta

Před kamerou v televizním studiu se modelka cítila velmi dobře, z dosavadní práce má dobrý pocit. "Za mě jsme na sebe reagovali hezky, nebyli jsme v křeči, musím nás pochválit," usmívá se Hanychová.

Zatím není jisté, jak dlouho pořad poběží. "Kolik se toho bude točit, rozhodnou diváci. Když je to nebude bavit, pořad skončí. Když ano, třeba přidáme," dodal Jaromír.

Reakce Agáty na sebe nenechala dlouho čekat. Co vzkázala Kateřině Brožové, bývalé partnerce Jaromíra Soukupa?

Ten také překvapil tím, že kvůli vztahu s Agátou několik svých pořadů zruší. "Bude jich méně. Už mi zbydou tři nebo čtyři. Ve čtvrtek odpoledne a v pátek nebudu v televizi vůbec. V pátek můžeme jít do kina," uzavřel Soukup. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků