Opuštěný Petr Kolář se tullil ke Gábině Goldové.

Opuštěný Petr Kolář se tullil ke Gábině Goldové. Foto: archiv Keks

Petrovi Kolářovi utekla žena s dětmi

Provalenou nevěru s biletářkou divadla Hybernia odneslo manželství Petra Koláře (53). "Manželka s oběma syny odjela k jejím rodičům a on je na zhroucení," řekl Novinkám jeden hostů narozeninového koncertu kapely Keks, kde Kolář vystupoval.

Petr Kolář je na tom psychicky špatně a vyhýbá se společnosti. "Na zkoušku na vystoupení se doslova připlížil, pak zmizel jako duch a dorazil na poslední chvíli na svůj výstup," řekla Novinkám zpěvačka Gábina Goldová, která slavnostní večer ke 30. výročí legendární kapely Keks moderovala.

Podle informací Novinek Kolářova manželka Zuzana vzala oba syny a odjela ke svým rodičům. Spekuluje se dokonce o tom, že rockera vyhodila z domu. Nikdo z jejich okolí se k tomu ale nechce vyjadřovat. "Petr opravdu moc šťastně nevypadal," potvrdili lidé, kteří byli v zákulisí na koncertu Keksu.

Malý zádrhel v programu způsobila zpěvačka Monika Absolonová (44), která měla být stejně jako Kolář hvězdným hostem. "Chytla jsem nějaký virus od dětí svého přítele Vráti," omluvila se zpěvačka kvůli nemoci. Pro šek pro svoji nadaci Kapka naděje si na koncert přišla Vendula Svobodová (49). Získala padesát tisíc korun. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků