Iva Kubelková, Natálie Jirásková a Adam Mišík

Iva Kubelková, Natálie Jirásková a Adam Mišík Michaela Feuereislová

Týden módy zahájen: Kubelková ukázala nadupaný dekolt, Perkausová vyvedla manžela a Decastelo ukázala štíhlou figuru

Módní událost roku Mercedez-Benz Prague Fashion Week je oficiálně zahájen. První den přehlídek si nenechala ujít řada celebrit a úkol zněl jasně: zaujmout v módním prostředí. Své zbraně vytasila Sharlota (26), Iva Kubelková (45), ale i její dcera Natálie s Adamem Mišíkem (25).

Pražský týden módy si nenechá ujít řada celebrit a během úvodního dne dorazila na pražskou Štvanici řada celebrit. Zatímco Eva Decastelo (44) přišla v teniskách a upnutých šatech, které zvýraznily její štíhlou postavu, modelka a moderátorka Iva Kubelková připomínala sexy učitelku s nadupaným dekoltem a brýlemi s černými obroučkami.

To je proměna! Z Petry Hřebíčkové se stala zrzka s mikádem. Jak se vám líbí?

Už je tradicí, že na módní akce si s sebou bere jako doprovod svoji dceru Natálii Jiráskovou s přítelem zpěvákem Adamem Mišíkem. I tentokrát dorazili společně a zdá se, že všechno klape jako hodinky. "Je fajn kluk, ani jeden nemáme problém s komunikací. S Natálkou jsou spokojení, je jim fajn, nemám důvod nic řešit," řekla Super.cz Kubelková.

Po Pagáčové ukázala zadeček i Eva Decastelo. Krásná moderátorka nikdy nebyla takhle hubená

Mezi dalšími celebritami nechyběla influencerka Nikol Moravcová s dcerou Violet, herec Lukáš Hejlík s rodinou nebo modelka Natálie Kotková. Prohlédněte si outfity celebrit, které zahájily týden módy v naší galerii. 

Kdo má podle vás nejlepší outfit?

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků