Karolína Holubová Super.cz

Dcera Evy Holubové Karolína dorazila na pražský týden módy: Přípravy jí trvaly pár minut, tohle je výsledek

Dcera oblíbené herečka Evy Holubové (63) Karolína nemohla jako milovnice módy chybět na zahájení Mercedez-Benz Prague Fashion Weeku. Doprovod jí dělal její přítel model Matěj Paprčiak, kterého si pamatujete z reality show Survivor.

Karolína nám přiznala, že kvůli velkému množství práce ještě ani nestihla vyrazit do Itálie, kde má rodina dům, a kde právě odpočívá její maminka. "Do Itálie jsem se ještě nedostala. Maminka tam je a já doufám, že se tam ještě v září dostaneme," řekla Super.cz.

Týden módy zahájen: Kubelková ukázala nadupaný dekolt, Perkausová vyvedla manžela a Decastelo ukázala štíhlou figuru

Ačkoliv je Karolína zavalena prací, udělala si čas a vyrazila na pražský týden módy, ovšem pokud čekáte, že strávila hodiny u stylistů, kadeřníků a vizážistů, jste na omylu. "Dneska jsem vzala ze skříně to, co bylo čistý," odpovídá bezprostředně.

Aby nemusela ztrácet čas líčením, vzala si Karolína brýle a outfit na módní akci byl hotov. "Myslím, že je to evidentní z těch brýlí, já pod tím nemám oči, takže žádný líčení neproběhlo. Měla jsem červenou rtěnku, ale tu už jsem snědla," dodává se smíchem sympatická influencerka. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků