Nechte se unášet na vlnách fantazie s novou kampaní značky Elixa

Značka Elixa pravidelně pořádá marketingové akce, které jsou situovány v hlavních centrech módy s moderní architekturou a okouzlující přírodou. Nedílnou součástí letošní kampaně se stala luxusní jachta, která dodala fotografiím zcela nový rozměr. Elixa pod vlastní vlajkou vyplula na moře!
Elixa pod vlastní vlajkou vyplula na moře

Elixa pod vlastní vlajkou vyplula na moře Foto: APART.cz

Šperky a hodinky Elixa, které zbožňují ženy po celém světě, najdete v klenotnictví APART. Nabízené produkty mají zcela osobitý charakter a jedinečný design, který se inspiroval nejžhavějšími módními trendy.

Snímky na první pohled zaujmou propracovanými záběry a výjimečnou perspektivou – z terasy malebné vily můžete obdivovat pohled na moře a z paluby jachty se kochat krásou vzdálených měst. Elixa nám umožňuje pocítit svobodu, kterou tyto nádherné scenérie přináší. Vzory šperků skvěle ladí s přirozeností přímořské krajiny a dynamikou moderní architektury.

Elixa nám umožňuje pocítit svobodu

FOTO: APART.cz

Nová kampaň značky Elixa dokonale zachycuje smyslnost, sebevědomí a krásu žen, které se nebojí být po všech stránkách odvážné, včetně zvolených doplňků, a přitom si zachovávají svůj osobitý vkus. Nejprodávanější šperky a hodinky představila ambasadorka značky Monika JAC Jagaciak. Právě ona se postavila před objektiv fotografa Wojciecha Rudzkiho.

Bez ohledu na styl – elegantní, ležérní, nebo plážový – se šperky a hodinkami Elixa nikdy nešlápnete vedle. Spojení glamour módy, nejnovějších trendů a nevšedních vzorů Vám dodá výjimečný charakter.

Nejprodávanější šperky a hodinky představila ambasadorka značky Monika JAC Jagaciak

FOTO: APART.cz

Nejoblíbenějšími doplňky této sezóny jsou velké řetízky s výraznými detaily. V kampani mají takové šperky podobu náušnic, náhrdelníků i náramků. Pozornost přitahují především řetízky s perlami nebo želvovinou a pryskyřicí, které nabízejí jedinečný kontrast. V módě jsou také náhrdelníky a náramky různých délek či stylů a kaskádovité uspořádání šperků. Stačí zapojit fantazii a vzory libovolně kombinovat, nebo si sestavit vlastní soupravu šperků.

Nejoblíbenějšími doplňky této sezóny jsou velké řetízky s výraznými detaily

FOTO: APART.cz

Nesmí chybět ani extravagantní prsteny s geometrickými tvary, které neuniknou ničí pozornosti. Důležitým prvkem celého stylingu jsou hodinky Elixa z kolekce Finesse nebo Beauty, které svými barvami a designem harmonicky ladí se šperky. Díky těmto doplňkům bude každá žena vypadat nadčasově, moderně a zcela se odliší od ostatních.

Každá žena bude vypadat nadčasově, moderně a zcela se odliší od ostatních

FOTO: APART.cz 


Časová osa článků