Stala se filmovou životní láskou Toma Hankse ve Forrestu Gumpovi.

Stala se filmovou životní láskou Toma Hankse ve Forrestu Gumpovi. Profimedia.cz

Jenny z Forresta Gumpa Robin Wright (56) je pořád kus: Po Seanu Pennovi si vzala zajíčka a svědčí jí to!

Představitelka životní lásky Toma Hankse ve Forrestu Gumpovi Robin Wright (56) je i osmadvacet let po uvedení kultovního snímku, v němž ztvárnila krásnou Jenny, půvabná. Jako jedna z mála hollywoodských hereček přitom dokázala přijímat roky tak, jak přicházely, a její tvář je stále přirozená. Robin je navíc sportovní typ a v běžném životě se ani nelíčí.

Naposledy na ni fotografové narazili v ulicích Los Angeles, jak si v legínách a tílku zašla pro svou oblíbenou kávu a něco dobrého k snědku. Často ji lze také potkat v okolí jejího domu při procházkách se psím mazlíčkem nebo na pláži s jejím výrazně mladším manželem. Robin navíc není žádná fajnovka a i nákupy si obstarává sama.

I po padesátce může chodit bez podprsenky. Krásná herečka vsadila na pořádný výstřih

Wright, jež se kromě Forresta Gumpa objevila v řadě známých filmů jako Moneyball, Vzkaz v láhvi, Muži, kteří nenávidí ženy nebo Wonder Woman, byla v minulosti čtrnáct let provdaná za Seana Penna, s nímž má dceru Dylan a syna Hoppera, kteří se oba rovněž věnují herectví.

Herečka (52) z Forresta Gumpa šla do bikin: Tělo jí líbal výrazně mladší partner

V roce 2018 si Robin po roce randění vzala o osmnáct let mladšího manažera značky Saint Laurent Clementa Giraudeta, jehož pojala za manžela při komorním obřadu ve Francii. Média ovšem nyní začala spekulovat o možných mráčcích v jejich svazku, jelikož prý Robin odložila svůj snubní prsten. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků