Michaela Kociánová Super.cz

Bývalka Mareše se kvůli lásce vrátila na Slovensko: Aby nepřišla o kšefty, musí často pendlovat

Ve světě patří mezi špičky v modelingu, v Česku a na Slovensku si ji lidé pamatují i díky jejím slavným expartnerům. Michaela Kociánová (33) randila s režisérem a exmanželem Madonny (64) Guyem Ritchiem, slovenským fotbalistou Filipem Šebem, kosmopolitním fotografem Dylanem Donem Dirkou a nejznámější byl její románek s Leošem Marešem (46). Už více než rok je ale topmodelka zamilovaná do sympatického Slováka Jakuba.

Na světovém finále Schwarzkopf Elite Model Look její partner nechyběl, ale jako dvojice se veřejně neprezentovali. „Ráda bych ho ukázala, ale poprosil mě, že nechce být medializovaný. Bude tady i tento rok, tak pokud se budete pozorně dívat, tak ho možná zahlédnete,“ mrkla na nás modelka.

Tolik krásy na jednom místě: České a slovenské topmodelky spojily síly. Některé se nebály ukázat víc

Kvůli více než ročnímu vztahu se usadila ve své domovině a za prací už jen dojíždí. „Slovensko je skvělé, někdy je na mě ale přece jen maličké, a tak odjíždím na skok do Německa, do Spojených států. Nemůžu být na Slovensku dlouhou dobu. Pokud totiž člověk není v dané módní metropoli, přichází o práci,“ popsala Michaela. „Snažím se být částečně tady i tam,“ dodala.

Vztah jejím cestováním zjevně netrpí. „Můj partner má firmu a musí zůstávat na Slovensku. Ale jezdí za mnou na návštěvy,“ uvedla Kociánová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků