Veronika Žilková se synem Honzou

Veronika Žilková se synem Honzou FTV Prima

Vignerová ještě s Kolečkem, Decastelo a Žilková už bez manželů. Rozchody zamávaly s novou show Primy

Scenáristé míní, život mění. A pokud jde o pořad, který se týká vztahů, dokáže pořádně zamíchat kartami. Své o tom vědí tvůrci nové show na Primě Můj muž to dokáže, kteří do pořadu pozvali hned několik párů, jež už jsou minulostí.

Zatímco Aneta Vignerová (34) a Petr Kolečko (38) se rozešli až poté, co díl v březnu natočili, další hvězdy už dorazily bez manželů. Eva Decastelo (44) přišla bez svého muže Reného, což překvapilo i na Primě, kde oba působí. Místo otce svých dvou dětí vzala kolegu Lukáše Langmajera.

Vignerová poprvé promluvila o rozchodu se scenáristou Kolečkem a jeho novém vztahu: Byla to kudla do zad!

Proč zrovna jeho, odůvodnila následovně: „Známe se od doby, kdy jsem ještě vypadala mladě. Je drzej, ale kvůli tomu ho mám ráda, protože já mám doma podobný klon s podobným dementním smyslem pro humor. Na Lukášovi mám ráda, že řekne, když se chovám jako kráva.“

Krátce poté, co vyšel najevo rozchod s manželem Martinem Stropnickým (65), pořad natáčela také Veronika Žilková (60). Tu doprovodil syn Honza. Žilková a Stropnický sice byli pozvaní jako pár, vzhledem k místu pobytu a povolání Stropnického by ale pravděpodobně nedorazil, ani kdyby bylo jejich manželství bez mráčku.

Stropnický pro ni skončil: První slova Agáty Hanychové o rozvodu mámy Veroniky Žilkové

V jednom z dílů se objeví také Agáta Hanychová (37). Ta točila ještě v době, kdy chodila s lékařem Andrejem, přesto ale dorazila s bratrem Cyrilem.

Čím dál spokojenější období naopak prožívají další účastnice, a to Eva Burešová (29) a Eva Perkausová (28). Dorazily s partnery Přemkem Forejtem (35) a Ivanem Heckem, obě navíc už těhotné. Ani jedna to v té době ale ještě veřejně neoznámila. Pořad startuje na Primě 2. září. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků